Privātuma politika

NOTEIKUMI

Šeit Jūs varat iegūt informāciju par tīmekļa vietnes datu apstrādes paņēmieniem un noskaidrot, kādā veidā tiek apkopoti un izmantoti Jūsu personas dati. Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

Kāpēc tiek apkopoti, glabāti un asptrādāti Jūsu dati?

Lai ļautu tīmekļa vietnei atbildēt uz Jūsu jautājumiem, kas iesniegti rakstot uz e-pastu info@darziem.com vai izmantojot mūsu kontaktu formu un sniegtu Jums vēlamo informāciju;

  • Lai sniegtu pakalpojumus;
  • Lai nodrošinātu klientu apkalpošanu;
  • Lai iegūtu statistikas datus par mājas lapas apmeklējumu skaitu. Šajos statistikas datos netiek identificēta persona.

Tīmekļa vietne iegūtos datus izmantot tikai augstāk minēto uzdevumu izpildei, Jūsu dati netiek nodoti trešajām personām, ja vien Jūs neesat devis tam piekrisšanu, kuras mērķis ir papildus pakalpojumu nodrošināšana.

Kādus datus mēs apkopojam?

Reģistrējot lietotāju profilus tiek iegūti sekojoši dati: uzņēmuma nosaukums, rekvizīti, e-pasta adrese, uzņēmuma pārstāvja vārds, telefona numurs.

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?

Sabiedrība glabās kompānijas pārstāvja un kompānijas informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai:

  • nodrošinātu pakalpojumus un informāciju, kuru Jūs vai Jūsu uzņēmums ir pieprasījis;

  • sazinātos ar Jums un atbildētu uz pieprasījumu, kuru Jūs esat iesniedzis.

Kā noskaidrot vairāk informācijas par Jūsu datu izmantošanu?
Ja vēlaties uzdot papildus jautājumus par datu izmantošanu, dzēst datus no mūsu sistēmas vai iegūt citu informāciju par Jūsu datiem, lūdzam sazināties ar mums, rakstot e-pastu uz info@darziem.com


SĪKDATNES

Apmeklējot SIA Dārziem interneta vietni pirmo reizi, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad to informācija tiek nodota trešajai personai, un tiem piekrīt. Atkārtota lapas apmeklējuma gadīgumā logs var neparādīties un atkārtota piekrišana datu apkopošanai var netikt prasīta.
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. 

Interneta lietotājs un šīs vietnes apmeklētājs var kontrolēt vai pat dzēst sīkdatnes. Šīs izmainas katrs datora lietotājs ir tiesīgs jebkurā brīdī veikt savā datorā pats un šīs darbības nav jāsaskano ar SIA Dārziem vai jebkuru citu interneta vietni. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Sīkdatņu bloķēšanas vai dzēšanas gadījumā atsevišķus iestatījumus var nākties pielāgot katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat SIA Dārziem privātuma politikai, tajā skaitā sīkdatņu lietošanai.